

Méretek 17×98×57 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 756 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek Szélesség: 98 cm Magasság kerekekkel együtt: 17 cm Mélység: 57 cm A tároló doboz csomag tartalma 1x doboz elülső oldala 1x doboz hátsó oldala 4x farostlemez a doboz aljához 2x összekötő lécek a doboz aljának farostlemezeihez 1x doboz bal oldala 1x doboz jobb oldala Rögzítő anyagok Összeszerelési útmutató 2 éves garancia
| Szélesség: | 98 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 17 cm |
| Fa mintázat | Diófa |
|---|---|
| Típus | Doboz |
| Anyag | Fa, Műanyag |
| Szín | Barna |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Diófa |
| Hossz | 98 cm |
| Súly | 6,1 kg |

17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, diófa
Raktáron
17×57 cm, fenyő, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa

17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
18×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×57 cm, műanyag, dobozos
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron