
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
RaktáronMéretek 98×180×207 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 10 - bézs Súly: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 180 cm Hossz: 207 cm Fejtámla magassága: 98 cm Ágy fejvég vastagsága: 7 cm Fekvőfelület magassága: 45 cm Fekvőfelület magassága topperrel: 49 cm Lábmagasság: 2 cm Matrac mérethez: 90 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 141 kg Kialakítás Tartalmaz tárolóhelyet Az ágy része egy Bonell rugós matrac A matrac felső része poliuretán habból készült, T30 jelöléssel Matrac keménység: H3 (közepesen kemény) A topper nem része az ágynak Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek választásnak számítanak otthonokban és luxusszállodákban, köszönhetően kivételes konstrukciójuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön topper is vásárolható. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezzel növelve a matrac élettartamát. A fő matrac általában zseb-rugókat vagy bonell rugókat használ, amelyek szilárd, de kényelmes támaszt nyújtanak a testnek. A még nagyobb kényelem és alváshigiénia érdekében topper is beszerezhető, amely puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelemről, nagy tartósságról és elegáns megjelenésről ismertek, amelyek bármely hálószobát megszépítenek. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 207 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |
| Matrac keménysége | Střední H3 |
| Súly | 141 kg |

180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×206 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×206 cm, fa, tölgyfa

160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×204 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal

140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron