








Méretek 87×43×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Szövet: Szürke (BLUVEL 14) Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 43 cm Ülőfelület szélessége: 43 cm Mélység: 40 cm Magasság: 87 cm Ülőmagasság: 60 cm Ülőmélység: 40 cm Teherbírás: 100 kg Kialakítás Elegáns kialakítás az ülőfelület finom varrásával Kényelmes kárpitozás kellemes bársonyszövetből Stabil fém konstrukció lábtámasszal Kiválóan illik bárasztalokhoz és konyhai szigetekhez Szétszerelt állapotban szállítjuk A modern bárszék remek megoldást nyújt a kényelmes üléshez a reggeliző pultnál vagy a konyhai szigetnél. Elegáns megjelenése és időtlen kialakítása ízlést és kényelmet visz otthonába. A szürke árnyalatú finom kárpit könnyen kombinálható egyéb bútorokkal, míg a puha kárpitozás kényelmet biztosít mindennapi használat során. Legyen szó gyors kávézásról vagy barátokkal való időtöltésről, ez a szék praktikus és esztétikai elemmé válik otthonában.
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb, Négy láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 60 cm |

101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron

81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron