










Méretek 110×53×56 cm
Válassz 2 üzlet közül 75 600 Ft és 79 790 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs állítható magasságú karfás bárszék (ülésmagasság 86 cm) Eleanor – Actona
| Szélesség: | 53 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Karfa szélessége | 5 cm |
| Karfa magassága | 60 cm |
| Háttámla magassága | 25 cm |
| Ülés szélessége | 41 cm |
| Ülésmélység | 42 cm |
| Maximális ülésmagasság | 86 cm |
| Minimális ülésmagasság | 65 cm |
| Ülésmagasság | 65 cm |
| Lábak magassága | 55 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Súly | 8.8 kg |
| Jellemzők | Karfás/forgó/nem rakásolható/állítható magasság |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Eleanor |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Bézs |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Anyag | Párnázott/fém |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 50000 martindale |
| Szövetminta | Actona Company A/S Basel fabric beige 24 |
| Gyártó | Actona |

103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, forgó lábbal, szett
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
90×54×56 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
91×53×49 cm
Raktáron
51×45 cm, kárpitozott, forgó lábbal
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
85-105×45×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
90-111×46×48 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
90-111×46×48 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, fém, forgó lábbal
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
88×44 cm, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Fa, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
62-83×61×38 cm, fém, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
90-111×46×48 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
78×42 cm, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Fém, forgó lábbal, szett
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 nap múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fém, forgó lábbal, szett
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
Állványok
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
180×200 cm
Raktáron

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Pumpás, álló

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron