Előző árak
- 2026. 05. 17. - 66 547 Ft
- 2026. 03. 07. - 66 547 Ft
- 2026. 01. 16. - 75 150 Ft
- 2025. 12. 27. - 66 547 Ft
- 2025. 11. 28. - 72 230 Ft
- 2025. 11. 14. - 66 547 Ft
- 2025. 11. 07. - 70 461 Ft
- 2025. 10. 13. - 78 290 Ft
- 2025. 10. 10. - 67 329 Ft
- 2025. 10. 01. - 78 290 Ft
- 2025. 09. 30. - 62 632 Ft
- 2025. 09. 26. - 67 329 Ft
- 2025. 09. 16. - 78 290 Ft
- 2025. 09. 12. - 67 329 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű bárszék (ülésmagasság 65 cm) Maina – Kave Home
Specifikációk
| Szín | Krémszínű |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Típus | Kárpitozott |
| Karfa magassága | 85 cm |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Ülésmagasság | 65 cm |
| Terhelhetőség | 130 kg |
| Súly | 8.7 kg |
| Jellemzők | Nem rakásolható |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Maina |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern/skandináv |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Fehér |
| Lábak anyaga | Acél |
| Felületkezelés | Porlakkozás |
| Dekor | Matt |
| Konstrukció anyaga | Furnér/acél |
| Anyag | Fém/párnázott |
| Anyag specifikáció | 15% nejlon/85% poliészter |
| Martindale-mutató | 40000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Zsenília |
| Gyártó | Kave Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
hiányzó alkatrész a szék összeszereléséhez
Az ülőpárnák nagyon jó minőségűek, tökéletesen varrottak, kiváló anyagból és színnel, a szerkezet stabil. Egyszerű összeszerelés, kiválóan becsomagolva, a szállítás is nagyszerű volt. Csak egy megjegyzés: az ülőpárnák kissé keskenyek, fontos pontosan mérni, nem alkalmasak testesebb személyek számára.
Hasonló termékek

Jacques alacsony bárszék
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
HOMCOM 2 db összecsukható bárszék, bárszékek, magas konyhai szék háttámlával és lábtartóval, acélváz, 87 cm magas, natúr fa hatású | Aosom
Fém, forgó lábbal, szett
Raktáron
Kioto H-2 bárszék bézs/kasmír
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Bárszék KIOTO, kasmír/világos bézs
90×54×56 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Misaki H-2 bárszék világosbézs/kasmír
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Albert Kuip design bárszék
Fa, műanyag, kőrisfa
Raktáron
Bézs bárszék szett 2 db-os 103 cm Zenda – Kave Home
103×44×45 cm, szett
RaktáronIngyenes szállítás
Elton H-2 Brego bárszék bézs/kasmír
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Ella forgó bárszék
Fém, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
CASTA 2 INOX PVC Fehér Bárszék
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Eleanor forgó bárszék
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM 2 db Bárszék Szett 60,2 cm Ülésmagasságú Fa Konyhai Székek Háttámlával és Lábpihentetővel 120 kg Teherbírással Étkezőbe és Nappaliba Természete
Fa, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
H-125 Szürke Bárszék
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Masters bárszék, 65 cm magas, több színben - Kartell Szín: fehér
99×49 cm, műanyag, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
LOPES 2 INOX PVC - Műbőr Fehér Bárszék
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
HOMCOM 2 db 65 cm Magas Konyhai Bárszék Acél Lábakkal és Lábpihenővel Nappali Étkezőbe Terhelhetőség 75 kg Természetes Fa és Fehér | Aosom
Modern stílusú, fém, forgó lábbal
Raktáron
HOMCOM Görgős Összecsukható Bárasztal Szett Polccal és 2 Fiókkal + 2 Szék Fenyőfa MDF Fehér Világos Tölgy | Aosom
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
ALESI INOX Bárszék Cappuccino
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
RABEA Szálcsiszolt Bárszék Homok
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
RABEA Szálcsiszolt Bárszék Barna
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Bézs állítható magasságú karfás bárszék (ülésmagasság 86 cm) Eleanor – Actona
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
HOMCOM 2 db állítható 360°-os forgó bárszék – natúr fa ülőke, fehér acélváz | Aosom
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Raktáron
Bárszék AI STOOL LIGHT, magassága 75 cm, több színben - Kartell szín: szürke
Műanyag, modern stílusú, forgó lábbal
Ingyenes szállítás
Barlow háttámla nélküli bárszék
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
HOMCOM 2 db Forgatható Magas Konyhai Szék Háttámlával és Állítható Magassággal, Terhelhetőség 120 kg, Fehér | Aosom
Fém, forgó lábbal, szett
Raktáron
Kioto H-2 bárszék világosbézs/dió
Modern stílusú, kárpitozott, diófa
Raktáron
Kioto H-2 bárszék bézs/dió
Modern stílusú, kárpitozott, diófa
Raktáron
Barlow bárszék
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Keros kerti bárszék
Fa, modern stílusú, teakfa
Raktáron
Whitby counter bárszék
Műanyag, forgó lábbal, négy lábbal
Raktáron
HOMCOM 2 db Barasztal Magas Konyhai Szék Állítható Magasság 84-104 cm Háttámlával és Lábpihentővel PU Kárpitozással 360° Forgó Étkezőpulthoz Fehér | A
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
H-117 bárszék szürke, fekete
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Ezüstszínű univerzális sarok zuhanyfüggönyrúd, ø 2 cm - Wenko
Fali
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Obi fekete falilámpa, ø 15 cm - SULION
Modern stílusú, skandináv stílusú

Zöld függőlámpa üveg búrával ø 22 cm Adar – Bloomingville
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fekete mennyezeti lámpa 64x64 cm Flower – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Slate dohányzóasztal beton dekorral, fekete részletekkel - TemaHome
30×90×90 cm, négyzet alakú, matt











