






Méretek 73×200×141 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 200 cm-ig Szín: Világosszürke Sarok variáció: Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok Kárpit: KRONOS 15 Megjegyzés: Az akár felhasznált forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól. A kanapé anyaga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Velúrszövet Ülés kialakítása: Rugalmas hab Kopásállóság (Martindale): 50 000 A kanapé méretei Szélesség: 200 cm Mélység: 141 cm Magasság: 73 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 72 cm Fekvőfelület: 140 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágyfunkció: Igen A párnák a csomagolás részét képezik Szétszerelt állapotban szállítjuk. Kronos Bársonyos és rövid szálú felületének köszönheti a Kronos szövet, hogy a velúrszövetek közé tartozik. Ez az érintésre kellemes textília finom fényű és árnyékoló hatású. A Kronos szövetet tulajdonságai miatt kárpitozásra használják. A Kronos textília előnye a fényállóság is. Természetes fény hatására a színek nem veszítenek megjelenésükből. Javasoljuk speciális kárpittisztító szerekkel tisztítani. 100% poliészterből, közepes grammázsú 270 g/m2 anyagból készül. Az anyagok kulcsfontosságú paramétere a tartósság és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos számú ciklust követően kopás jelei mutatkoznak az anyagon. Minél magasabb ez a szám, annál jobb. A Kronos szövet ciklusszáma 50.000. Az otthoni szöveteinek körülbelül 20.000 ciklusuk van.
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 141 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Több mint háromszemélyes, Háromszemélyes |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Kanapé alvófelület | 200 x 140 cm |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Súly | 113 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

90×230×140 cm, balos, jobbos

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron