





Méretek 76×90×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 286 740 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Noli étkezőasztal, fehér / sötétbarna, 200 cm – House Nordic A House Nordic Noli étkezőasztala egy elegáns asztal egy nagyobb étkezőbe, amely a modern kerámia tetejet ötvözi a sötét fa meleg megjelenésével. A fehér tetej és a sötétbarna láb kontrasztja időtlen, letisztult és egyben jellegzetes, így az asztal gyönyörűen fog kitűnni mind a modern, mind a természetes stílusú enteriőrökben. Az asztallap kerámiából készült, amely luxus megjelenése, ereje és a mindennapi étkezésekhez való praktikussága miatt népszerű. Az alap kőris furnér és MDF kombinációja, ami kellemes természetes jelleget és stabil szerkezetet kölcsönöz az asztalnak. A 200 cm- es hossza elegendő helyet kínál családi vacsorákhoz, baráti megbeszélésekhez és formálisabb étkezésekhez. A Noli étkezőasztal ideális választás azok számára, akik egy tágas, dizájner asztalt keresnek, elegáns kontraszttal a világos kerámia teteje és a sötét fa megjelenése között. Karbantartás A kerámia főzőlapot puha, nedves ruhával és pH-semleges mosogatószerrel tisztítsa. Ne használjon súroló szivacsot vagy agresszív vegyszereket. Javasoljuk a poháralátétek és alátétek használatát, különösen forró, éles vagy nehéz tárgyak alatt. Kerülje az erős ütéseket a főzőlap széleire, és a kiömlött folyadékokat a lehető leghamarabb törölje fel. A karcolások elkerülése érdekében a bútorokat puha felületen, például szőnyegen szerelje össze.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Ülőhelyek száma | 8- és többszemélyes |
| Fa mintázat | Kőrisfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa, Laminált |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Márvány |
| Szélesség (cm) | 90 |
| Magasság (cm) | 200, 76 |
| Anya | Kerámia, MDF, Kórisz furnér |
| Súlyok (kg) | 89,3 |
| Gyártó | House Nordic |

76×90×200 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Ovális, magasság, diófa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, matt
Raktáron
Diófa, matt, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×200×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, magasfényű, 4-személyes
Raktáron
Ovális, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
75×90×150 cm, bővíthető, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ovális, matt, klasszikus lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, matt, 4-személyes
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×60×60 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, magasság
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×70×120-200 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

6-személyes, fiókkal, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Álló

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
15×31 cm, önöntöző, fém

Kültéri, klasszikus

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

40×40×38 cm, kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Kültéri, klasszikus

Whiskys