


Méretek 75×90×150 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A DIVERO teak asztalunk lenyűgöz egyszerű eleganciájával, méretével és masszív keretével. Rengeteg helyet kínál a barátok és a család számára. A praktikus használat mellett vizuálisan kiemeli a teraszt vagy a kertet, az erkélyt vagy a télikertben. A teak fa időjárásálló. A felület többször csiszolt és szépen kezelt. A teraszasztal ideális kültéri használatra. Hosszan tartó, stabil természetes terméket kap. Időtlen megjelenésének köszönhetően a kerti bútorok optimálisan kombinálhatók más teak bútorokkal; mint például kerti székek, összecsukható székek, zsámolyok, kisasztalok vagy nyugágyak kínálatunkból. Szék- és üléshuzatokat, valamint napernyőket is talál. A fából készült bútorok természetes hatást kölcsönöznek környezetének. Tartósságot, otthonosságot és időtlen eleganciát képviselnek. A tíkfa időjárásálló, nem töredezett és vízálló. Karbantartási leírás: Ezt a módosított teakfát még nem kell kezelni. Hosszú ideig élvezheti az új fabútorokat. A felhasznált fa fenntartható és felelős erdőgazdálkodásból származik, és SVLK tanúsítvánnyal rendelkezik. Fabútoraink kis gyártóüzemekben kézzel készülnek. Minden darab egyedi. Emiatt a termékben néha előfordulhatnak kis eltérések. Termék részletek: magasság: 150 cm szélessége: 90 cm mélysége: 75 cm belső mérete: 66 cm súlya: 30 kg Csomag tartalma: 1 x DIVERO étkezőasztal, masszív 150 x 90 cm
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető, Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Teakfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fa |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus |
| Gyártó | Divero |
| Méretek | 150 x 90 x 75 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 30 kg |
| Anyag típusa | Teak |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 150 cm |
| Fiók | Nem |

⌀ 115 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, 4-személyes
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, magasság
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×200×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kerek, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
76×200×90 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
76×90×200 cm, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
76×90×90 cm, kerek, modern stílusú

76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fiókkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×90 cm, modern stílusú, matt

Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
75×120×80 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

6-személyes, fiókkal, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva