




Méretek 76×60×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Természetes furnér: Tölgy Fém: Fekete Méretek Szélesség: 60 cm Mélység: 60 cm Magasság: 76 cm Teherbírás: 10 kg Súly: 24,98 kg A harmonikus enteriőr titka a színekben, anyagokban, bútorokban vagy kiegészítőkben rejlik. Tegyen a skandináv stílusra, amely a levegősséget és egyszerűséget szimbolizálja. A skandináv helyiségek könnyedek és teljesen világosak. Praktikus és tiszta terek, melyek egyszerűen formált bútorokkal vannak berendezve, természetes árnyalatokkal, fém, üveg vagy kő elemekkel. A skandináv étkezők funkcionalitását minden alkalommal értékelni fogja. A családdal vagy barátokkal eltöltött közös pillanatok kényelmet és pihenést kívánnak. Ezt biztosítja önnek a fekete PURO 60 x 60 cm-es étkezőasztal tölgy dekor asztallappal, kárpitozott székekkel kombinálva. A széles fém láb az asztalnál több teret biztosít mindenkinek. A skandináv design erőteljesebb tónusú kiegészítőkkel válik teljessé.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap, Négyzet |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Fa, Üveg, Laminált |
| Lábak formája | Egy lábbal |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | Természetes furnér |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Súly | 24,98 kg |

76×60×60 cm, tölgyfa, négyzet alakú
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×120×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Raktáron
76×100×100 cm, kerek, 6-személyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
76×70×130 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
75×70×120 cm, bővíthető, fenyő
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém lábakkal, matt, egy lábbal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×90×160-240 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Diófa, matt, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron