Ajánljuk
Székre való ülőpárna BOUTON 38x38 cm, szürke
Méretek 38×38 cm
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 1853 Ft
Termékleírás
Anyag Huzat: Polipamut Töltet: 100% poliuretán habszivacs töltet (molitan) Szín Szürke Méretek Szélesség: 38 cm Hossz: 38 cm Magasság: 6 cm Súly: 0,545 kg Kialakítás Praktikus zsinórok az ülés támlájához való rögzítéshez Növeli a kényelmet és puhaságot biztosít az ülés során Megakadályozza a hideg gyors behatolását Védelem a bútor szennyeződése és kopása ellen Kültéri használat esetén az ülőpárnát védeni kell az esőtől és a közvetlen napsütéstől
Méretek
| Szélesség: | 38 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
Specifikációk
| Kerti | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Szék |
| Forma | Négyszög |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Töltet | Molitán |
| Méret | 38 x 38 cm |
| Rögzítés | Fűzős |
| Minta | Mintás |
| Hosszúság | 38 cm |
| Súly | 0,545 kg |
| Huzat anyaga | Poliészter-pamut |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut ágynemű FLORIBIRD POLY zöld Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 200 x 220 cm
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 90 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron




