
Goldea bambuszszálas törölköző és fürdőlepedő - petróleum színű 70 x 140 cm
Pamut, egyszínű
RaktáronMéretek 50×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 682 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Bordó Barna Krém Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható 60 °C-ig Nem szükséges vasalni Gombos záródás A csomag tartalma 1 db
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű, Csíkok |
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Gombok |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Barna, Bordó, Krém |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 70 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron