

Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Bézs Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Csík szélessége: 2 cm Kialakítás Ajánlott mosási hőmérséklet 30–40 °C (a gyártói címke szerint) Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos Cipzáras záródás Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Párnatöltelék Szőnyegek Plédek és ágytakarók Sötétítők és függönyök
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Poliészter |
|---|---|
| Minta | Csíkok |
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Bézs |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves |
| Szegély | 2 cm |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Készletek | Külön párnahuzat |

45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, csíkos
Raktáron
Téglalap alakú, egyszínű, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, karácsonyi
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
70×90 cm, pamut, ipari stílusú
Raktáron
Pamut, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron