


Méretek 30×10 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% pamut Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Rózsaszín Petrolkék Fehér Krém Méretek Szélesség: 30 cm Hosszúság: 50 cm Vastagság: 10 cm Súly: 0,451 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras zárással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 10 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Pamut |
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Fénykép |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 30 x 50 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Termék színe | Színes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 50 cm |
| Súly | 0,451 kg |

Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Karácsonyi, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Kiszállítás 1 nap múlva
Dísz
Raktáron
40×40 cm, dísz, karácsonyi
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz
Raktáron

Dísz
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
40×40 cm, dísz, karácsonyi
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron