

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 1972 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut 45% poliészter 5% egyéb szálak Szín Kék Rózsaszín Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 50 cm Mélység: 10 cm Súly: 0,41 kg Kialakítás Cipzáras záródás Csak kézi mosás, 30 °C-ig Nem fehéríthető Nem szárítható szárítógépben Nem vízálló Kényelem kéznél Adjon otthonának egy kis kényelmet és stílust. Ez a puha párna nemcsak esztétikai kiegészítő, hanem praktikus segítő is a hosszú nap utáni lazításhoz. Kiváló minőségű tölteléke és finom felülete kellemes támaszt nyújt üléskor és fekvéskor is. Tökéletesen illik a kanapéra, a fotelhez vagy dekorációként az ágyra. Könnyen karbantartható, így hosszú ideig élvezheti szépségét és kényelmét. Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Párnahuzatok Sötétítők és függönyök Párnatöltelék Szőnyegek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Huzat anyaga | Pamut |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Termék színe | Rózsaszín, Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyaga | Poliészter, Pamut |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Párna mérete | 50 x 50 cm |
| Hosszúság | 50 cm |
| Súly | 0,4 kg |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 7 nap alatt
Mérete, vastagsága, anyagának minősége megfelelő. Szép termék
Nagyon praktikus, hogy a huzat levehető.
Dekoratív
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, szabálytalan formájú
Raktáron
Henger alakú, klasszikus, utazópárnák
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dísz
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, dísz, karácsonyi
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron


Dísz
Raktáron
40×40 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron

45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

Klasszikus
Raktáron

Dísz, poliészter huzattal, négyzet alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Dísz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron

30×50 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron