

Méretek 45×45 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3214 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 100% poliészter Töltet anyaga: 100% poliészter Szín Zöld Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Vastagság: 8 cm Súly: 0,46 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőmérséklet 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ne fehérítsd Szárítógépben szárítani tilos Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Sötétítők és függönyök Plédek és ágytakarók Szőnyegek Párnahuzatok
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Zöld |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 45 cm |
| Súly | 0,46 kg |

70×90 cm, anatómiai, pamut

50×70 cm, poliészter töltetű, pamut
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, tollas, pamut
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, hipoallergén
Raktáron
40×40 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×45 cm, pamut, hipoallergén
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, pamut, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, klasszikus
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron

18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron