


Méretek 45×8 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3214 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag A huzat anyaga: 100% poliészter A töltet anyaga: 100% poliészter Szín Szürke Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Vastagság: 8 cm Súly: 0,46 kg Kialakítás Levehető és mosható huzat cipzáras záródással A töltet a csomag része Ajánlott mosási hőfok 30–40 °C (a gyártó címkéje alapján) Ne fehérítse Szárítógépben szárítani tilos
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 8 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Forma | Négyzet |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Töltet anyaga | 100% poliészter |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Hossz | 45 cm |
| Alak | Négyszögletes |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Típus | Díszpárnák |
| Súly | 0,46 kg |

45×8 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Dísz, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter huzattal
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, dísz, pamut
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, dísz
Raktáron

Pamut, szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, hipoallergén, négyzet alakú

40×40 cm, dísz, pamut
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus, csíkos
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron

45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron



Szabálytalan formájú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter huzattal
Raktáron
Szabálytalan formájú, klasszikus
Raktáron
Dísz, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron