























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Mustárszínű Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30–46 cm Támla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülőmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45 cm Támla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfáig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Étkező szett 4 személy részére Eredeti támla- és karfaforma Helytakarékos stócolható kialakítás A műanyag nem UV-stabil – ajánlott védeni a széket a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Termék színe | Mustár |
| Anyaga | Műanyag |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| A csomagban lévő db szám | 4 |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Készletek | Készletek |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 17,6 kg |

82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
98×42 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
95×55×72 cm, összecsukható, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Karfás
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

Fém, műrattan
Raktáron
Műanyag
Raktáron
90×55 cm, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56 cm, fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Összecsukható, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
98×42 cm, összecsukható, fa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Műanyag, rakásolható
Raktáron
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, karfás
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, karfás
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×46 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

73×32 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
89×50×65 cm, fém
Raktáron
89×50×65 cm, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
74×53 cm, természetes rattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron