





























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Mustárszínű Méretek Szélesség: 54 cm Ülés szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülési mélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülés magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Padlótól karfákig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Eredeti háttámla és karfák formája Helytakarékos, rakásolható kialakítás A műanyag nem UV-stabil – ajánlott a széket védeni a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk A kert nem csak a munka helyszíne, hanem pihenésre és találkozásokra is szolgál. A jól megválasztott kerti bútorok bármely sarkot otthonossá varázsolnak, ahol egész nap kellemesen érezheti magát. A műanyag székek a könnyűség, könnyű karbantarthatóság és általános időjárási viszonyokkal szembeni ellenállóképesség miatt ideális választást jelentenek kültéri használatra. Remekül illenek a teraszra, balkonra, medencéhez vagy szabad ég alatti asztalhoz. A modern dizájn emellett stílust hoz a külső térbe és könnyen kiegészíti bármely kerti szettet.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,4 kg |

82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Fa, teakfa
Ingyenes szállítás
90×55×65 cm, fém, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron
Karfás
Raktáron

Műanyag, teakfa
Raktáron
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, műanyag, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
89×57×62 cm, összecsukható, fa
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
110×56×75 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Fém
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron
89×57 cm, összecsukható, fa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
86×57 cm, fém, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
98×42×43 cm, összecsukható, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, műrattan
Raktáron
89×46×62 cm, összecsukható, fa
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, karfás
Raktáron
Fa, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva