





























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Bézs Méretek Szélesség: 54 cm Ülés szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülés mélysége: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülés magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfáig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Étkező szett 4 személyre Eredeti háttámla és karfa forma Helytakarékos stószolható kialakítás A műanyag nem UV stabil – a széket javasoljuk védeni a közvetlen napfénytől Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Szett | Szett |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Csomagolás | 4 |
| Stílus | Modern |
| Súly | 17,6 kg |

Fém
Raktáron

Karfás
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Műanyag, karfás
Raktáron
Karfás
Raktáron

Műanyag
Raktáron
Karfás
Raktáron

Karfás
Raktáron
Karfás
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron

Műanyag, rakásolható
Raktáron
Karfás
Raktáron
82×55×59 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Fa, fenyőfa
Raktáron
Rakásolható, karfás
Raktáron
Műanyag, teakfa
Raktáron
Karfás
Raktáron

Műanyag
Ingyenes szállítás
110×56 cm, fa, teakfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron