







Méretek 85×220×140 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 185 166 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Kárpit: Paros 06 Kárpit színe: Sötétszürke Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Velúr szövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőrész típusa: Habos töltés Hab típus: Poliuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Paros szövettel van borítva, amely kellemes tapintású, plüss érzetet kelt és magas kopásállósággal bír. Az ülőrészeket rugalmas poliuretán hab teszi kényelmessé. A szerkezetet szilárd forgácslap és tömör fa alkotja. A kanapé méretei Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülés magassága: 37 cm Ülőrész mélysége: 71 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrész alatt) Ágyfunkció: Igen Szabad támasztópárnák: 3 db Díszpárnák: 2 db Szétszerelt állapotban szállítjuk. Megjegyzés: A kanapé belső forgácslapjának dekorációja eltérhet a termékfotótól. Paros Kellemes tapintású Paros szövet a plüss anyagok közé tartozik rendszeres struktúrával. 100% poliészterből készült, mely a szövetet tartóssá és erőssé teszi. Bársonyos felülete könnyen tisztítható speciális kárpittisztító szerekkel. Funkcionális tulajdonságai miatt kárpitozási szövetként használják fotelokhoz, kárpitozott ágyakhoz vagy ülőgarnitúrákhoz. Az alkalmazott szövet fontos paramétere annak szilárdsága és kopásállósága, az úgynevezett. Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a ciklusok meghaladása után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Paros szövet büszkélkedhet a 50.000 ciklussal. A háztartási szövetek általában körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Ülésmélység | 71 cm |

Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
84×200×143 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, fa
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva