








Méretek 88×251×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kihúzható kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 250 cm felett Szín: Világosszürke Huzat: Monolith 84 Kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom és sima velúr Monolith szövet metál fényekkel Huzat jellemzők: Víztaszító bevonat csökkenti a folyadékok felszívódását, könnyen tisztítható szövet Huzat összetétele: 100% Poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámos rugó és kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Konstrukció: Tömörfa, forgácslap Kanapé méretei (tűrés +/- 3%) Szélesség: 251 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülőfelület szélessége: 201 cm Ülőmagasság: 39 cm Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm Lábak magassága: 2,5 cm Karfa szélessége: 25 cm Karfa hossza: 75 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 81 kg bruttó Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: Ülőfelület alatti rész Három cipzárral záródó támasztópárna (3 db) aprított PU habbal töltve A kanapé hátsó része is kárpitozott Megjegyzés: A forgácslap dekorja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ággyá alakítás Kihúzható ágy: Igen Ágy mérete: 130 x 270 cm Átalakítás típusa: Kézi lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. A Monolith szövetet sima felülete miatt egy finom fénnyel rendelkező bársonyra hasonlítják. Egyedi tulajdonságai, mint erősség, tartósság és puhaság miatt kárpitos szövetként alkalmazzák. A Monolith textília előnye a bolyhosodás és a fény elleni ellenállóság. A természetes fény hatására a színek jelentősen nem változtatják meg a megjelenésüket. Bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült, amelyet speciális védőréteg fed. Ez a hidrofób réteg megakadályozza a folyadékok azonnali beszivárgását. Folyadékos szennyeződés esetén ajánljuk, hogy itassa fel papírtörlővel. Tisztításhoz kizárólag speciális kárpitos bútorápoló szereket használjon. A használt szövetek fontos paramétere azok erőssége és kopásállósága, ami a Martindale teszt során mérhető. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusok számának elérése után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100.000. Átlagos háztartási anyagok körülbelül 20.000 cikluson rendelkeznek.
| Szélesség: | 251 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Ülésmélység | 50 cm, 110 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |
| Súly | 81 kg |
| Ülésszélesség | 201 cm |
| Lábmagasság | 2,5 cm |
| Alak | L alakú |

90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
84×200×143 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 3 hét múlva
86×238×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos

88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
86×201×140 cm, ágyazható, balos

88×251×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
90×200×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
85×232×143 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú

Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva