







Méretek 85-105×46×49 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Szürke Fém: Fekete Méretek Szélesség: 45,5 cm Ülőfelület szélessége: 34 cm Mélység: 49 cm Ülés mélysége: 36 cm Magasság: 85-105 cm Háttámla magassága: 26 cm Ülés magassága: 63-83,5 cm Súly: 6 kg Teherbírás: 120 kg Kialakítás Teljesen forgatható ülés Magasságban állítható - 4 szintű magasságállítás Csúszásmentes alap a padló karcolódásának elkerülése érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Összeszereléskor a dugattyú felső részén lévő műanyag védőburkolatot el kell távolítani
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 49 cm |
| Magasság: | 85-105 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb |
| Anyag | Kárpitozott, Fém |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Igen |
| Lábak típusa | Egy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Állítható | Igen |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 63 - 83,5 cm |
| Támla | Lábakon |
| Háttámla | Háttámlával |
| Ülőrész alakja | Kerek |
| Súly | 6 kg |

85-105×46×49 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
85-105×45×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
85-105×45×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Magasság, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90-111×46×48 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
90-111×46×48 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
87-108×41×44 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
51×45 cm, kárpitozott, forgó lábbal
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, öko-bőrkárpitozású
Kiszállítás 1 nap múlvaIngyenes szállítás
88×45×51 cm, fém, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
87-108×41×44 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron