










Méretek 65×88×206 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Tömör fenyőfa szerkezet Az ágy támlái MDF lapból készültek Lábak tömör fenyőfából Szín Fehér / dub sonoma Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 88 cm Belső szélesség: 80 cm Fejvégi támla magassága: 65 cm Lábvégi támla magassága: 43 cm Ágyrács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágyhoz mellékelve van egy szerelési csomag Egyszerű összeszerelés Lehetőség ágy alatti tároló dobozok és éjjeliszekrények külön vásárlására Ágy összeszerelési útmutató Ágy IKAROS DOUBLE 80 x 200 összeszerelési útmutató Az ágy csomag tartalma: 1x lábvégi támla 1x fejvégi támla 2x oldalfal Összekötő elemek Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI A TÖMÖR FA ÁGYAT?
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Magasság: | 65 cm |
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Coco Maxi 20 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 80 x 200 cm |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 48 600 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 88 cm |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Alkalmas | Szobák |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 12,35 kg, 17,55 kg, 25,35 kg, 28,95 kg, 31,05 kg, 33,2 kg, 23,3 kg, 27,45 kg, 18,1 kg, 31,1 kg, 15,95 kg, 21,15 kg |

120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
80×90×206 cm, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
120×204 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
80×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tárolóhellyel
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
95×120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
65×80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott

Fenyő, fa, lábakkal
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
80×206 cm, tölgyfa, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
65×88×206 cm, fa, tárolóhellyel

120×206 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
120×200 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa

120×205 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, magasított
Raktáron
Matraccal, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matraccal, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
RaktáronIngyenes szállítás
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron