


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter Szín Zsálya zöld Fehér Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Fehérítés és kémiai tisztítás tilos Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható, max. 60 °C Nem szükséges vasalni Cipzáras záródás A csomag 1 db terméket tartalmaz Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Szőnyegek Plédek és ágytakarók Díszpárnák Sötétítők és függönyök
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Kétoldalas | Nem |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Típus | Dekoratív huzatok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Anyaga | Poli-pamut |
| Készletek | Külön párnahuzat |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 5 nap alatt
Nagyon szép, és jó mínőség
Vásárolva itt: Elerheto Otthon



Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron


Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, virágos, rusztikus
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, modern stílusú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, virágos, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, rusztikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron