











Méretek 84×58×44 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Szürke Lakkozott acél: Fekete Méretek Szélesség: 58 cm Ülésszélesség: 35 - 42 cm Mélység: 44 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 84 cm Ülésmagasság: 49,5 cm Támlamagasság: 37 cm Karfa magasság: 17 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4 kg Kialakítás Időtálló díszvarrásos design kiváló ergonómiával párosítva Puha bársony anyag, amely ellenáll a szennyeződéseknek Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkező fotelek elegáns és kényelmes megoldást jelentenek minden étkezőbe vagy konyhai sarokba. A bársony puha felülete luxus érzetet nyújt mind a látvány, mind az érintés szempontjából, míg a puha párnázás és ergonomikus forma hosszabb ülések során is kényelmet biztosít. Ez a típusú fotel nemcsak praktikus bútordarab, hanem egy kifejező design elem is, amely első pillantásra magával ragad. Kitűnően alkalmas mindennapos étkezésekhez és vendégekkel való alkalmi üldögélésekhez is.
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 44 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Súly | 4 kg |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülés magasság | 49,5 cm |
| Ülésszélesség | 35 - 42 cm |
| Kartámasz magassága | 17 cm |

84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, fém, retró
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 11 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
Ingyenes szállítás
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×58×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Kiszállítás 1 hét múlva
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban

84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Modern stílusú, összecsukható, 6 db
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Forgó, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Forgó, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás

79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fából
Raktáron