








Méretek 84×56×61 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet Acél porfestékkel Szín Világosszürke (ezüstszürke) Méretek Ülőlap szélessége: 41 cm Teljes szélesség: 56 cm Ülőmélység: 45 cm Teljes mélység: 61 cm Magasság: 84 cm Ülőmagasság: 49 cm Karfa magasság: 63 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 7 kg Kialakítás Elegáns megjelenés Könnyen karbantartható - a bársony szövet ellenálló a szennyeződésekkel szemben Ideális a nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Lapraszerelve szállítva - egyszerű összeszerelés Bársonyos étkezőszékek elegáns és kényelmes megoldást jelentenek minden étkezőbe vagy konyhasarokba. A bársony sima felülete luxus érzetet kölcsönöz látványra és érintésre egyaránt, míg a puha párnázás és ergonomikus forma biztosítják a kényelmet hosszabb ülések alkalmával is. Ez a szék nem csupán praktikus bútordarab, hanem egy figyelemfelkeltő design elem is, amely azonnal magára vonzza a tekintetet. Kiváló mind napi étkezésekhez, mind alkalmi vendégfogadáshoz.
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Funkció | Forgó |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Igen |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Forgó, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kárpitozott
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kárpitozott
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Kiszállítás 1 hét múlva
83×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 3 webáruházban

84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 13 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 5 webáruházban
Ingyenes szállítás
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
87×58×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
84×58×44 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
84×54×60 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 nap múlva
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 8 webáruházban
Ingyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, összecsukható, 6 db
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×54×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron