


















Méretek 200×108 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélváz Szín Fekete Világos árnyalat, minta nélkül A kárpitozás színe kissé eltérhet, a készlet alapján küldjük A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülőmagasság: 72 cm Az állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm Rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelhetőség: 130 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejtámla szélessége: 45 cm Fejtámla hossza: 20 cm Ülőpárna: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldalsó támaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési mód és a puha töltet rugalmassága miatt. Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány Beltérben és kültérben egyaránt használható Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés Csak teljesen összeszerelt állapotban használja a széket. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Mielőtt leülne a székbe, győződjön meg arról, hogy a függesztés szilárdan rögzítve van. A szék nem alkalmas hirtelen oldalsó hintázásra. Ha az állványt használja a szék függesztéséhez, biztosítsa, hogy sík és szilárd felületen helyezkedjen el, ahol a pozíciója stabil (pl. padló, burkolt terasz). 6 éves kor alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! Élvezze a nyugodt pillanatokat saját nyugalmi sarkában. A függőszék nem csupán egy ülőhely, hanem egy módja annak, hogy lelassítson és új energiát nyerjen. A finom ringatózás segít ellazítani a testet és az elmét, legyen az kint a kertben vagy bent, amikor kedvenc könyvét olvassa. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz bármely térnek – és az új kedvenc helye.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Minta | Egyszínű |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Súly | 41,1 kg |

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, szövet, variálható
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron