










Méretek 115×108×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélkeret Szín Fekete Világos árnyalat mintázat nélkül A párnázás színe változhat, a raktárkészlet szerint küldjük Szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás A csomag tartalmazza a széket, párnákat és függő rugót A csomag nem tartalmaz állványt Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak a teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját maga végzi, és saját felelősségére. Mielőtt beleül, győződjön meg róla, hogy a függesztés biztonságosan rögzítve van. A szék nem alkalmas hirtelen oldalsó lengésre. Ha állványt használ a függesztéshez, helyezze azt sima és szilárd felületre, ahol stabilan áll (pl. padló, burkolt terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. A lengés varázsa Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját pihenősarkában. A függőszék nem csak ülésre szolgál, hanem arra is, hogy lelassítson és új energiát nyerjen. Az enyhe ringatózás segít ellazítani a testet és az elmét, akár kint a kertben, akár bent egy kedvenc könyvet olvasva. Az ellenálló anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítőjévé válik – valamint az ön új kedvenc helyévé.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Függő |
| Teherbírás | 150 kg |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Minta | Egyszínű |
| Állvány | Nem |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, szövet, variálható
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron