







Méretek 81×46×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Zöld Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülésmélység: 41 cm Ülésszélesség: 46 cm Súly: kb. 3,3 kg Kialakítás Ergonomikusan kialakított ülés Stabil fémszerkezet Biztonsági csúszásmentes adapterek Könnyen karbantartható, könnyű ülés Lapos csomagolásban szállítva A szék kizárólag otthoni használatra készült Minimalizmus, amely lenyűgöz Skandináv stílus egyszerűségével, funkcionalitásával és időtlen megjelenésével hódította meg sok dizájnkedvelő szívét. Ilyen ez a szék is – tiszták a vonalai és kifejezőek a színei, amelyek könnyedén illeszkednek bármely belső térbe. Akár az étkezőasztalhoz, az irodába vagy a vendégszobába helyezed, könnyű, elegáns és modern benyomást kelt majd. A skandináv dizájn nemcsak az esztétikára, hanem a kényelemre is hangsúlyt fektet, és ezt a szék tökéletesen megtestesíti.
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet, Műanyag |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×49×43 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

82×49×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×59×52 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
76×46×53 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron