







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Polipropilén: Zöld Fém: Fekete A szék méretei Szélesség: 46 cm Magasság: 84 cm Mélység: 51 cm Ülésmagasság: 44 cm Ülésmélység: 41 cm Ülésszélesség: 46 cm Súly: cca 3,3 kg Kialakítás Ergonomikusan formázott ülés Stabil fém szerkezet Biztonsági csúszásmentes adapterek Könnyen karbantartható könnyű ülés Szállítás szétszerelten A szék kizárólag otthoni használatra szánt A minimalizmus, amely lenyűgöz Skandináv stílus sok designkedvelő szívét megnyerte egyszerűsége, funkcionalitása és időtálló megjelenése miatt. Pontosan ilyen ez a szék is – tiszta vonalak és markáns színek könnyedén illeszkednek bármilyen enteriőrbe. Legyen szó étkezőasztalról, dolgozószobáról vagy vendégszobáról, a hatás mindig könnyed, elegáns és modern lesz. A skandináv design nemcsak az esztétikára, hanem a kényelemre is hangsúlyt fektet, amit ez a szék tökéletesen teljesít. Inspirálódjon tovább Étkezőszékek Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Bársony étkezőszék
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet, Műanyag |
| Termék színe | Fekete, Zöld |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázás nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Készletek | Darabos |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 46 cm |
| Ar nézet | Igen |

81×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
84×46×54 cm, fa, műanyag ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, 2 db, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×49×43 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
84×46×51 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

82×49×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
84×59×52 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron