





Méretek 76×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A NOBLE NOIR egy tökéletes asztal a modern formákat kedvelők számára. A 58 cm-es bővítőlappal az asztallap 218 cm-re bővíthető (amiben segítséget nyújt a kiváló minőségű szinkron asztalvasalat). Ez az asztal kiváló feltételeket biztosít a családi összejövetelek vagy baráti találkozók megtartására. Tökéletes választás az apró részletekre is odafigyelő, legmagasabb minőséget kereső személyeknek - a jó ízlés kvintesszenciája.
| Mélység: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Szín | Szürke |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 58 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 75 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban

⌀ 100 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fém, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

41×110×60 cm, fa, fém

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa