



Méretek 78×80×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 69 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
✔️ Modern és kompakt – az esztétikus megjelenést praktikus használattal ötvözi. ✔️ Kerek asztallap – kényelmes használatot biztosít, és meghitt hangulatot teremt a közös étkezésekhez. ✔️ Masszív szerkezet – a stabil, Y alakú acéllábak hosszú évekre tartó tartósságot nyújtanak. ✔️ Sokoldalú használat – ideális mindennapi használatra és különleges alkalmakra is.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Állapot | Új |
| Asztallap formája | Kerek |
| Súly csomagolással együtt | 26 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Matt, téglalap alakú, klasszikus lábakkal
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasság
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Rusztikus, fém lábakkal, matt
Kiszállítás 2 nap múlva
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

195×63×43 cm, modern stílusú, matt

195×50×40 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós