


Méretek 45×110×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érdekes formatervezésű modern dohányzóasztal, amely mellett a családtagok és a vendégek se fognak tudni szó nélkül elmenni. A remekül megválasztott méretek kiváló funkcionalitást és felhasználóbarát tulajdonságokat garantálnak. A formás polcnak köszönhetően a szükséges dolgok mindig kéznél vannak A megerősített asztallap akár 25 kg-ig is terhelhető!
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Klasszikus, Három láb |
| Asztallap anyaga | Laminált |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
| Alak | Téglalap |
| Szín | Bézs |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 29,5 kg |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 90 cm, kerek, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Fali, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű