










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED mennyezeti lámpatest, fürdőszobába ideális. Magas védettségi fokozat IP44. A fény színének lépcsőzetes váltása hagyományos fali kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000/4000/6000 K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Szín | Szürke |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 9600 lm |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 660 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 96 W |
| Series | FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronKonyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronFém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás