

Méretek 64×41×41 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- 55L KAPACITÁS: Ez a ruhaszennyes kosár elegendő helyet kínál piszkos ruháid számára, hála a 55L-es kapacitásának. A szövetkosár két praktikus oldalzsebével tökéletesen segíti a ruhák szervezését. - KARBA TARTÁSA KÖNNYŰ: A ruhaszennyes kosár levehető és összecsukható szürke anyagtáskáját könnyedén tisztán tarthatod és moshatod. A helytakarékos összecsukható kialakítás ideális megoldás kis helyekre. - ELEGÁNS TERVEZÉS: A természetes bambusz X-vázzal és szürke vászonszövet kosárral ez a ruhaszennyes kosár ideális választás azok számára, akik a stílust és a funkcionalitást kombináló terméket keresnek. - TARTÓS ÉS ELÉRHETŐ: A ruhaszennyes kosár keretének festett felülete nagyobb ellenállást biztosít a nedvességgel szemben, a vászonszövet pedig kellemes tapintású és kopásálló. - MÉRETEK: Teljes méretek: 41 Sz x 41 M x 64 K cm. Kapacitás: 4 kg. Összeszerelést igényel
| Szélesség: | 41 cm |
|---|---|
| Mélység: | 41 cm |
| Magasság: | 64 cm |
| Forma | Négyszögletes, Kerek |
|---|---|
| Anyag | Szövet, Bambusz |
| Típus | Szennyestartó, Tisztaruha |
| Összecsukható | Igen |
| Fedél | Fedéllel, Nytitott |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | HOMCOM |

Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, fonott, kerek
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron