

Méretek 70×50×32 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TÁGAS MOSODA KOSÁR: dobja be a kosarába a koszos ruháit, hogy egy helyen tárolhassa. A kosárhoz praktikus polc is tartozik. - ELTÉRÍTETT KOSARAK: a helytakarékos mosoda kosár 3 részre van osztva, 2 kis és egy nagy textil táskával. A ruhák külön választása még egyszerűbb lesz mosáskor. - NATÚR BAMBUSZ MOSODA KOSÁR: a bambusz szerkezet stabilitást és ellenállóságot biztosít, elegáns megjelenést kölcsönöz a kosárnak, tökéletes minden térben. - KIVEHETŐ TÁSKÁK: az elegáns mosoda kosár minden táskája teljesen eltávolítható, így könnyen hordozható a mosógéphez. - MÉRETEK: összes méret: 50L x 32W x 69.7H cm. Textil kosarak: 30L x 15W x 24H cm, 30L x 15W x 24H cm, 30.2L x 30W x 55H cm. Maximális teherbírás: 6kg (összesen), 2kg (mindegyik táska). Könnyű összeszerelés;
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Szövet, Bambusz |
| Típus | Szennyestartó, Tisztaruha |
| Fedél | Fedéllel, Nytitott |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | HOMCOM |

95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, fonott, kerek
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Gáz
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron