






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Wenko márka Fondi szennyeskosara praktikus és stílusos kiegészítő a fürdőszobában és a hálóban. A 34 x 50 x 38 cm méretű belső zsák 100% pamutból készült, és 30 °C-on mosható.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 65 cm |
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Fedél | Nytitott |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Pamut |
| Specifikus anyag | Tömör akácfa |
| Súly | 5.4 kg |
| Hosszúság | 45 cm |
| Térfogat | 56 l |
| Kollekció | Fondi |
| Minta | Egyszínű |
| Stílus | Rusztikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Mosógépben mosható/tisztítás száraz törlőruhával |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Szín | Sötét natúr színű |
| Gyártó | Wenko |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű, masszív szennyestartó kosár. Szép bútordarab, amely feldobja a fürdőszobát (helyiséget).

60×40×35 cm, bambusz, szennyestartó
Raktáron
60×40×35 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
56×40×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Összecsukható, műanyag, fonott
Raktáron
70×40×38 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
Összecsukható, műanyag, fonott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
63×52×32 cm, bambusz, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
60×40×30 cm, bambusz, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, műanyag, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szövet, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
60×62×40 cm, bambusz, négyszögletes
Kiszállítás 1 nap múlva
Bambusz, kerek, szennyestartó
Raktáron
Négyszögletes, szennyestartó, nytitott
Raktáron
105×38×33 cm, bambusz, kerek
Raktáron
105×38×33 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
72×92×33 cm, szövet, négyszögletes
Kiszállítás 1 hét múlva
72×92×33 cm, szövet, négyszögletes

Összecsukható, szövet, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
67×75×48 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
67×75×48 cm, bambusz, szennyestartó
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, négyszögletes
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Szövet, négyszögletes, szennyestartó
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Négyszögletes, szennyestartó, nytitott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Raktáron
95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
30×33×40 cm, bambusz, összecsukható
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
300×120 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron