Ezek is tetszhetnek
Nincs raktáron
Curver Mosodai kosár MY STYLE 55l barna
6390 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 6390 Ft
- 2025. 11. 26. - 6390 Ft
Termékleírás
Praktikus műanyag szennyeskosár 55 l űrtartalommal. Modern MY STYLE design (rattan utánzat - Y minta). A kosár fedéllel van ellátva. Könnyű, áttört szerkezet biztosítja a levegő keringését. Könnyű kezelhetőség a két erős fogantyúnak köszönhetően. Curver minőségi kivitel.
Specifikációk
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel |
| Szín | Fekete |
| Modell sorozat | MY STYLE |
| Tartalomjegyzék [l] | 55 l |
| Mélység [cm] | 33 cm |
| Magasság [cm] | 60.4 cm |
| Szélesség [cm] | 42.8 cm |
| Színes | Barna |
| Gyártó | Curver |
Ajánljuk

15 312 Ft18 315 Ft
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
95×39×30 cm, bambusz, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
15 519 Ft
Natúr színű bambusz szennyeskosár 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
59 010 Ft
Textil szennyeskosár 45+45 l Tota – Joseph Joseph
71×56×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás



























































