

Méretek 160×105×48 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- MODERN DIZÁJN: Ruhásszekrény semleges és letisztult színekben, amelyek könnyen illeszkednek bármilyen belső térbe. Elegáns, fehér faerezetű szerkezettel, sötétszürke függönnyel és 3 szürke fiókkal. A tároláson kívül ez a bútordarab karaktert ad a szobájának - BŐSÉGES TÁROLÓHELY: Ez a szekrény sok tárolási lehetőséget kínál: 117,5 cm hosszú akasztó a dzsekik és ruhák felakasztására. 2 oldalsó polc 3 nyitott helyet biztosít a pulóverek és pólók számára. Ezen kívül a bútornak 3 rekesze is van az alsó részén 3 textil fiókkal a kiegészítők és/vagy cipők számára. - Gyakorlati szekrény: A felnőtt hálószobai szekrény szürke függönnyel záródik. A 3 textil fiók levehető, így tárolhatók benne pizsamák, takarók, játékok és apróságok, megkönnyítve ezzel a mindennapjait. - SZILÁRD STRUKTÚRA: Ez a tároló bútor forgácslapból készült, nagyon ellenálló, és hosszú élettartamú. A bútordarab legfeljebb 65 kg súlyt bír el. Az emelt design megakadályozza a nedvességet. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 105 (P) x 48 (Sz) x 160 (M) cm. Ajánlott max. teherbírás: 65 kg (összesen), 20 kg (felső), 20 kg (akasztó), 10 kg (rekesz), 5 kg (textil fiók). Összeszerelést igényel, összeszerelési utasítás található benne.
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 160 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Fiók, Akasztórúd, Polc |
| Szín | Fehér |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Fa, Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron