



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 13 320 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Hayami nagynyomású akkus mosó egy praktikus eszköz autója, kerékpárja, terasza vagy kerti bútorai gyors tisztítására. Két akkumulátorának, kompakt méreteinek és a különböző forrásokból történő vízvételi képességének köszönhetően szinte bárhol használható.
| Frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Fordulatszám | 0-350/0-1350 rpm |
| Průtok vody | Akár 250 l/h |
| Tlak | 38 - 40 bar |
| Výkon | 800 W |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Feszültség | 21 V |
| Gyártó | HAYAMI |


Ékszerkészítő szettek
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva


Oldalra dobással
Kiszállítás 2 nap múlva

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Elektromos
Kiszállítás 2 nap múlva

Kültéri, textil
Kiszállítás 2 nap múlva



Benzines
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva