



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A LITHIUM akkus metszőolló lehetővé teszi az ágak gyors és pontos metszését, anélkül, hogy kábelek korlátoznák. A kefe nélküli motornak és a kis súlynak köszönhetően ideális fák, cserjék és az egész kert gondozásához. A csomagban két akkumulátor, töltő és kiegészítők találhatók, így azonnal használatba vehető.
| Szín | Kék |
|---|---|
| Maximální řez | 32 mm |
| Nabíjecí adaptér v balení | Igen |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Typ akumulátoru | Lithium |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Feszültség | 21 V |


Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Olajos és ecetes üveg, kézi
Kiszállítás 2 nap múlva



Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Üveg, univerzális, kerek
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Benzines
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Elektromos
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva

