

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 56 650 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A HAYAMI márkájú akkus kultivátor praktikus eszköz a kisebb kertek talajának fellazításához és előkészítéséhez. Akkus meghajtásának köszönhetően szabad mozgást biztosít a munka során, anélkül, hogy az elektromos hálózatra kellene csatlakozni. Könnyű szerkezete, ergonomikus markolata és nagy teljesítményű akkumulátora lehetővé teszi a talaj gyors megmunkálását. Csomag tartalma: két akkumulátor, töltő és tartozékok.
| Működési mód | Elektromos, Kézi |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Fordulatszám | 300 rpm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Gyártó | HAYAMI |

Kézi
Raktáron
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva

Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Játszószőnyeg, interaktív
Kiszállítás 2 nap múlva

Feliratos, kerámia, - készletek
Kiszállítás 2 nap múlva


Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva


Üveg, univerzális, kerek
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Olajos és ecetes üveg, kézi
Kiszállítás 2 nap múlva