






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Hoteche 18V akkumulátoros lombfúvó a nagy teljesítményt és a maximális mozgásszabadságot ötvözi. Az akár 210 km/h-s légsebességnek köszönhetően könnyedén kezeli a faleveleket, a levágott füvet és a szennyeződést a ház körül. Könnyű, ergonomikus és mindössze egy óra alatt teljesen feltöltődik, így gyorsan, hatékonyan és felesleges várakozás nélkül végezheti el a munkát.
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Hossz | 33 + 60 cm |
| Hladina akustického výkonu (lwa) | 92 dB |
| Kapacitás | 1500 mAh |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 1 |
| Alkalmas elem | Hoteche G840703-B |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Feszültség | 18 V |
| Gyártó | Hoteche |

Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombszívók, elektromos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lombszívók, benzines
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Textil
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, klasszikus, cipzáras
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 5 nap múlva

Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Felnőtteknek
Kiszállítás 2 nap múlva
Beltéri, kivetítő, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
Klasszikus
Kiszállítás 5 nap múlva
Pamut, kiságyba, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, kiságyba, cipzáras
Kiszállítás 5 nap múlva
50×100 cm, gyorsan száradó, darabonként
Kiszállítás 2 nap múlva
Beltéri, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
100×135 cm, pamut, dínós
Kiszállítás 2 nap múlva
Ujjas, szőtt
Kiszállítás 2 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
Műanyag, fedél nélkül, készlet
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Kiszállítás 2 nap múlva