Ajánljuk
Kültéri szőnyeg CARPIA 280x280 cm - több változat Termék színe: Zöldesbarna
Méretek 280×280 cm
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 9017 Ft
- 2026. 03. 18. - 9017 Ft
Termékleírás
Anyag 70% pamut 30% poliészter Szín Sötétszürke Világosszürke Sárga Színes Szürke Zöld Méretek Hossz: 280 cm Szélesség: 280 cm Magasság: 1 cm Súly: 4,7 kg Kialakítás Szövött szőnyeg Szennyeződés- és víztaszító réteg Csúszásmentes réteg UV-álló, színtartósága 6–7 a 8 fokozatú skálán Antibakteriális és könnyen tisztítható Penész elleni védelem Védő csúszásmentes réteg Inspirálódjon tovább Szőnyegek Lakástextil Plédek és ágytakarók Díszpárnák Párnahuzatok Sötétítők és függönyök
Méretek
| Szélesség: | 280 cm |
|---|---|
| Mélység: | 280 cm |
Specifikációk
| Méret | Darabáru |
|---|---|
| Forma | Téglalap, Négyzet |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Rövid |
| Elhelyezés | Kültér |
| Anyag | Pamut, Poliészter |
| Gyártási mód | Szőtt |
| Termék színe | Zöldesbarna, Zöld, Sárga, Szürke |
| Anyaga | Poliészter, Pamut |
| Méteráru | Kész |
| Szőnyeg minta | Mintás, Virágok, Absztrakció |
| Hosszúság | 280 cm |
| Tulajdonságok | Csúszásgátló |
| Súly | 4,7 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut ágynemű FLORIBIRD POLY zöld Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Konyharuhák ZAVONA 50x70 cm, 3 db
50×70 cm, pamut, szett
Raktáron





































