






Méretek 75×100×100-135 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF + furnér: Fekete márvány dekoráció Fém: Matt fekete Méretek Szélesség: 100 cm Hosszúság: 100 - 135 cm Magasság: 75 cm Lemez vastagság: 25 mm Súly: 30,31 kg Teherbírás: 50 kg Kialakítás Asztal 6 személy részére Stabil fém szerkezet Kőmintás asztallap könnyű karbantartással Egyszerű minimalista dizájn Szétszerelt állapotban szállítjuk Modern elegancia otthonába Fűszerezze meg étkezőjét a modern dizájn egyszerűségével és eleganciájával. Ez a Kinyitható étkezőasztal GASTON 100(135)X100 cm, fekete márvány dekoráció kifinomult fekete színének és márványszerű dekorációjának köszönhetően könnyedén összeilleszthető különböző lakberendezési stílusokkal – a skandinávtól az ipariig. Ideális választás a mindennapi étkezésekhez és ünnepélyesebb alkalmakhoz is. Kényelmes székekkel kombinálva meghitt teret hozhat létre, ahol az egész család szívesen gyűlik össze. Könnyen karbantartható és tartós anyagai garantálják, hogy az asztal hosszú évekig szolgálja önt.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100-135 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap, Kerek, Ovális |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Laminált, Márvány |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Lábak formája | Atipikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Lap anyaga | MDF |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Teherbírás | 50 kg |
| Hossz | 100 - 135 cm |
| Asztallap vastagsága | 25 mm |
| Súly | 30,31 kg |

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, 6-személyes, matt
Raktáron
Matt, márvány asztallappal, téglalap alakú
Raktáron
Kerek, matt, márvány asztallappal
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Kerek, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
76×100×100 cm, kerek, 6-személyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

6-személyes, négyzet alakú, matt
Raktáron
Kerek, tölgyfa, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
76×95×160-240 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, diófa, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron