

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legelterjedtebb és legnépszerűbb anyag az ágyneműk között kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális azok számára is, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya, hogy gyűrődik, így vasalást igényel. Az évtizedek óta bevált pamut természetes szál, amelyet a pamutnövényből nyernek, és kíméletes a test bőréhez . Anyag 100% fésült renforcé pamut Gramázs: 115 g/m2 Szín Krémszín Fekete Szürke Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: A gyártó címkéje szerint Az ágynemű vasalást igényel Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és bekapcsolva mossa Használjon a anyagának és színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy elkerülje az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a választott variánstól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Motívumok | Őszi |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Krém |
| Rögzítés | Bújtatós |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern |
| Ágynemű mintája | Természet |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves, Ősz |
| Ár | 5 000 Ft felett |
| Kétoldalas | Nem |
| Grammsúly | 115 g/m2 |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Anyaga | 100% fésült pamut Renforcé |

Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron