








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Bézs |
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | GX53 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | SFERA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Üveg, fa, modern stílusú
Raktáron
Okos, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, modern stílusú, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
LED, halogén, modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
LED, halogén, modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
Okos, modern stílusú, középfehér
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás

LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás