




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 5990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 51 W |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| Foglalat | GX53 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Funkció | LED technológia |
| Series | STRIPY Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Skandináv stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
LED, okos, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, műanyag
Raktáron
Okos, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Okos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, hideg fehér
Raktáron
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás