Ezek is tetszhetnek
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 50x50 cm bézs
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 17 890 Ft
- 2026. 03. 11. - 17 890 Ft
Termékleírás
Mennyezeti lámpatest LED-technológiával. Színhőmérséklet-váltás lépésenként, egyszerűen a fali kapcsoló megnyomásával. Ha a kapcsolót rövid időn belül ismételten megnyomják (3 másodpercen belül), a lámpa a következő üzemmódok között váltakozik: 3000K – Meleg fehér fény (kellemes hangulat, pihenés). 4500K – Semleges fehér fény (természetes nappali fény, ideális munkához). 6000K – Hideg fehér fény (világos, energizáló fény, koncentrációhoz alkalmas). Éjjeli üzemmód – nagyon gyenge fény (5–10% teljesítmény). A beállított fény színének helyes tárolásához (CCT memóriafunkció) kövesse az alábbi lépéseket: A kívánt fény színét legalább 10 másodpercig bekapcsolva kell tartani. Ezután kapcsolja ki a lámpát, és hagyja kikapcsolva legalább 30 másodpercig. A következő bekapcsoláskor az utoljára kiválasztott fény színe megmarad. Ha a lámpát kevesebb mint 30 másodperc elteltével kapcsolja vissza, a fény színe megváltozik (üzemmódváltás). Univerzális kompatibilitás – működik hagyományos fali kapcsolóval. Egyszerű vezérlés – nincs szükség távvezérlőre vagy alkalmazásra.
Specifikációk
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
|---|---|
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K/6000 K/3000 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3696 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 255 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | POOL 50x50 Brilagi, POOL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
EGLO 90048 - AMADORA függeszték 3xE27/60W
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Jupiter 1175 - XS3 - Függeszték XSARA 3xE27/60W/230V
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 83404 - Mennyezeti lámpa ELLA 2xE27/60W/230V
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8510 - Kültéri fali lámpa MANHATTAN 1xE27/60W/230V
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95689 - LED Mennyezeti lámpa SORRENTA 1 LED/16W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 68397-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 16489/93/P0 - LED Kültéri lámpa MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W/230V IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50582/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 2xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Lucide 19600/01/31 - HESTER asztali lámpa 1xGU10/7W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa DONATO 2xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás




































































