








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélkeret Szín Fekete Világoszöld mintás A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülésmagasság: 72 cm Az állvány méretei Átmérő: 105 cm Magasság: 200 cm Cölöp átmérő: 4,5 cm Maximális terhelés: 130 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejpárna szélessége: 45 cm Fejpárna hossza: 20 cm Ülőpárna: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldalsó támaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A feltüntetett méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a puha töltet rugalmasságától függően. Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák, függesztő rugó és állvány Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket kizárólag teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi. Ügyeljen arra, hogy a függesztés szilárdan rögzítve legyen, mielőtt a székbe ülne. A szék nem alkalmas heves oldalra dőlő hintázásra. Ha állványt használ a szék függesztéséhez, sík és szilárd felületre helyezze, ahol pozíciója stabil lesz (pl. padló, járólapozott terasz). 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! Élvezze a nyugodt pillanatokat saját kellemes sarkában . A függőszék nemcsak ülőhely, hanem módja is annak, hogy lassítson és új energiát nyerjen. A finom hintázás segít ellazítani a testet és az elmét, legyen szó akár kerti pihenésről vagy beltéri olvasásról. Az időtálló anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz bármely térnek – és az ön új kedvenc helyévé válik.
| Termék színe | Fekete, Bézs |
|---|---|
| Minta | Mintával |
| Anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Igen |
| Típus | Függő |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Forma | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kialakítás | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Fotel magassága | 115 cm |
| Ar nézet | Igen |

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron